Новини Новини

Конкурс відео "Ветеринарна медицина"

instagram videoОголошується конкурс серед студентів Козелецького коледжу ветеринарної медицини БНАУ для популяризації спеціальності «Ветеринарна медицина» та нашого навчального закладу.
Кращі роботи будуть відзначені та премійовані:
1 місце – 300 грн.
2 місце – 200 грн.
3 місце – 100 грн.
Формат відео мають бути у вертикальній орієнтації та тривати від 15 с. до 10 хв. (для Іnstagram)
Висвітлюються окремо або разом навчання в коледжі, практичні заняття, практика на виробництві, спорт, дозвілля, робота за спеціальністю «Ветеринарна медицина».

Детальніше: Конкурс відео "Ветеринарна медицина"

Наші випускники

Успіхів в дорослому життіЩороку Козелецький коледж ветеринарної медицини БНАУ гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на зустріч. Ось і 17 травня відбудеться зустріч випускників, які закінчили наш навчальний заклад 5, 10,15,20,25,30, 35,40, а може і більше років тому. Та сьогодні мова піде про випускницю минулого року Вікторію Обиденну, яка і після випускного підтримує тісні зв’язки з своєю альма-матір′ю.Ще будучи студенткою Вікторія започаткувала гарну справу – волонтерську допомогу Ніжинському дитячому будинку – інтернату. Це з її легкої руки та небайдужого серця вже три роки поспіль студенти Козелецького коледжу відвідують дітей інтернату.

Детальніше: Наші випускники

Тиждень циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки

брейн рингу English is easyЗ метою розвитку інтелектуальних, мовленнєвих та творчих здібностей студентів, формування позитивної мотивації до вивчення іноземної мови та в рамках тижня циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки, 12 квітня 2019 року для студентів 1-2 курсу Козелецького коледжу ветеринарної медицини БНАУ заняття з англійської мови були проведені у формі брейн-рингу “English is easy!”. Для проведення гри були сформовані команди, учасники яких, виконуючи цікаві завдання, мали змогу повторити та закріпити вивчений матеріал з тем «Вибір професії», «Їжа», «Природні катаклізми», «Спорт». Студенти практикували свої навички з усіх видів мовленнєвої діяльності.

Детальніше: Тиждень циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки

"Сонячні діти" приходять у цей світ, аби приносити добро

Ніжинський будинок інтернатНіжинський дитячий будинок-інтернат є комунальним стаціонарним  соціально-медичним закладом, призначеним для постійного проживання дітей віком від 4 до 18 років та молодіжним відділенням для молоді віком від 18 до 35 років, що входить як структурний підрозділ до складу будинку-інтернату, з вадами фізичного та/або розумового розвитку та психічними розладами, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування, освітніх та реабілітаційних послуг. Тут проживають «особливі» діти.  Їх у народі називають “сонячними” дітьми, бо вони зазвичай дуже доброзичливі, відкриті і наївні.  Протягом всього життя ці діти відрізняються добротою та ніжністю, вони постійно посміхаються, у них не буває заздрості, агресії та злоби. Але у них чимало проблем зі здоров′ям.

Детальніше: "Сонячні діти" приходять у цей світ, аби приносити добро

Запрошення на День відкритих дверей 2019

День відкритих дверей 2019Запрошуємо 22 березня на День відкритих дверей Козелецького коледжу ветеринарної медицини БНАУ!

10:00-11:00 - реєстрація гостей; 11:00-12:00 - зустріч з адміністрацією коледжа, святкова програма; з 12:00 - екскурсія навчальним закладом.

Детальніше: Запрошення на День відкритих дверей 2019

Запрошення на зустріч випускників 2019

Зустріч випускників 2019Запрошуємо всіх випускників на зустріч 17 травня 2019 року

у Козелецький коледж ветеринарної медицини БНАУ

Чекаємо Вас з нетерпінням!

Програма: 9:00 - 12:00  - реєстрація

10:00 - 11:00 - зустріч з кураторами

11:00 - святковий концерт в актовій залі (2 поверх)

Детальніше: Запрошення на зустріч випускників 2019

Крим у минулому і сьогоденні

Ласточкине гніздоКрим у минулому і сьогоденні. Під такою назвою 13 березня 2019 року в актовій залі Козелецького коледжу ветеринарної медицини БНАУ   відбулась лекція кандидата історичних  наук, старшого наукового співробітника відділу історії України другої половини ХХ століття Інституту історії України НАН, автора багатьох робіт та наукових досліджень  з історії України,  Криму.  Лекція цікава тим, що історичні факти з історії Криму, долі його корінного населення, життєвий шлях кримськотатарських історичних постатей та політичних діячів,  маловідомі широкому загалу,  у нових історичних умовах, стають актуальними як ніколи для розуміння сьогодення. https://youtu.be/Ldk2w2m_E7Y

Детальніше: Крим у минулому і сьогоденні

Hand Made у коледжі

вишивка бісеромОстаннім часом дуже популярним став такий вид знять, як «hand made» - дослівно з англійської «зроблено вручну» або просто - рукоділля. Це спосіб самовираження, це задоволення, це іноді спосіб заробляти, та відмінні ліки від нудьги і щоденності. У чому плюси рукотворних робіт і чому все більше зростає попит і інтерес до цього виду занять? В першу чергу, це індивідульність. Як сказав англійський письменник, художник (один із класиків вікторіанської літератури) Сэмюел Батлер: «Будь-яке людське творіння, будь то література, музика чи живопис, - це завжди автопортрет», ми всі різні, як і наші рукотворні роботи. Адже автор у своїй роботі висловлює ідею, народжену всередині його, реалізує свої фантазії. Тому кожна рукотворна річ унікальна і неповторна, отже, завжди допоможе виділитися з натовпу і бути не схожою на інших. Для будь-якої людини це не маловажно!

Детальніше: Hand Made у коледжі

На крилах любові

IMG 9819Ось вже 17 століть поспіль закохані всього світу відзначають найромантичніше свято року – День святого Валентина. Цей день називають днем закоханих.
https://youtu.be/UgXcvvHWXd8
Цього дня навіть повітря сповнене коханням. Амури поспішають поєднати пари, почуття яких перевірені часом, і допомагають зустрітися половинкам, які загубилися серед юрби.
Любов’ю хворіли в усі епохи. Тому про неї так багато написано. Але повторень немає, бо неповторні самі люди, і кожна особа велична.
14.02.2019 в гуртожитку Козелецького коледжу ветеринарної медицини БНАУ відбувся конкурс «На крилах любові». Зібравшимся були запропоновані різноманітні конкурси, а в паузах для всіх присутніх звучали музичні композиції у виконанні талановитих студентів.

Детальніше: На крилах любові

Вона наш витвір, наша мрія – Соборна вільна Україна

соборність україни24 січня в актовій залі Козелецького коледжу ветеринарної медицини БНАУ було проведено історичний хроноскоп  з нагоди відзначення Дня Соборності України.

Мета проведення: поглибити знання студентів з історії виникнення свята Соборності України. Ознайомити з цікавими фактами про Україну.

Виховувати почуття національної гідності та повагу до історичного  минулого свого народу, формування  зацікавленості проблемами національної історії та актуальними аспектами політичного розвитку України.

Детальніше: Вона наш витвір, наша мрія – Соборна вільна Україна

Загальні батьківські збори

реєстрація12 жовтня у Козелецькому коледжі ветеринарної медицини було проведено батьківські збори студентів всіх курсів. На зборах заступник директора з навчальної роботи Галай О. Ю. ознайомила батьків з особливостями освітнього процесу. Звернула увагу на:

Відвідування занять студентами; Зайнятість студентів в гуртках та секціях;

Особливості навчального процесу: оцінювання, домашні завдання, самопочуття студентів, правила проживання в гуртожитку, умовами нарахування стипендії на основі рейтингу; Поведінка студентів в громадських місцях.

Детальніше: Загальні батьківські збори

Змагання до Дня захисника України

до дня захисникаДо дня захисника України та Дня Українського козацтва в Козелецькому коледжі ветеринарної медицини БНАУ відбулися стрелецькі змагання з пневматичної зброї, а також змагання з міні-футболу між студентами І, ІІ, ІІІ курсів. Найвлучнішими виявилися студенти І-А(9) Корнієнко Іванна та Петров Свіятослав. Також свої здібності з влучної стрільби спробували деякі викладачі.
Першість на змаганнях з міні-футболу виборала команда студентів групи ІІІ-А(11) у складі Акименко Андрія, Мовчана Романа, Хлоня Максима, Жука Микити, Салка Владислава.

Детальніше: Змагання до Дня захисника України