Новини Новини

Виховна година "Стоп насильству!"

без насильстваВ умовах сьогодення, коли Україна знаходиться на шляху побудови демократичного, громадянського правового суспільства, у якому найвищою соціальною цінністю визнаються людина, її життя і здоров’я, честь, гідність, недоторканість, в українському законодавстві відбувається поступова адаптація до існуючих міжнародних стандартів з прав людини і прав жінок зокрема.
 
30 листопаду 2017 року у Козелецькому коледжі ветеринарної медицини БНАУ головний спеціаліст сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Козелецької РДА Надія Миколаївна Андрушко провела зі студентами І-ІІ курсів бесіду-тренінг «Стоп насильству!».

Важливим кроком у попередженні насильства в сім’ї можна вважати прийняття 15 листопада 2001 року Верховною Радою України Закону України "Про

Детальніше: Виховна година "Стоп насильству!"

Виховна година "День па́м'яті жертв голодомо́рів"

14golod1День па́м'яті жертв голодомо́рів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. (у 2017 році 25 листопада) Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні.

В Козелецькому коледжі ветеринарної медицини БНАУ до цього дня була проведена виховна година. Студенти мали змогу переглянути фільм «Голод-33» у стінах навчального закладу.

 «Голод-33» (англ. Famine-33) — фільм українського кінорежисера Олеся Янчука. Фільм знятий за мотивами повісті Василя Барки «Жовтий князь» — перший художній фільм, який розкриває злочини сталінсько-більшовицького режиму проти народу України — штучний голод 1932-1933-х років.

Сюжет:

Детальніше: Виховна година "День па́м'яті жертв голодомо́рів"

Історико-краєзнавчий гурток «Юний історик»

ІсторіяСтановлення української держави не можливе без національної свідомості українського народу, насамперед  молоді. Тому особливе занепокоєння нині викликає відсутність у більшості юнацтва усвідомлення себе як частинки народу, співвідношення своєї діяльності з інтересами нації. Зарадити цьому можливо завдяки залученню молоді до вивчення історії України, а особливо тих вузлових моментів, які висвітлюють питання боротьби українського народу за незалежну державу, а також шляхом залучення їх до процесу дослідження і вивчення історії свого рідного краю.

Детальніше: Історико-краєзнавчий гурток «Юний історик»

Економіка і організація сільськогосподарського виробництва

економіка18 жовтня  2017 року відповідно  до  плану  роботи  гуртка   «Економіка і організація сільськогосподарського  виробництва» відбулося  чергове заняття.

У занятті гуртка взяли участь студенти груп  ІІ – А, Б(9). Основні питання чергового  заняття гуртка – обговорення  тем доповідей та  визначення  членів гуртка – студентів, які стануть  учасниками  студентської  конференції. Крім  того було  обговорено  питання матеріально – технічного  забезпечення  кабінету економіки і організації сільськогосподарського  виробництва, а  саме визначення  тем з  навчальної  дисципліни «Економічна  теорія», які  будуть  винесені  на  конкурс  економічного  плакату.

Детальніше: Економіка і організація сільськогосподарського виробництва

Війна, якої "немає"!

Красна площа17 жовтня 2017 року студенти Козелецького коледжу ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету прийняли участь у патріотично-виховній програмі «Війна, якої "немає"!» в Обласному молодіжному Центрі Чернігівської обласної ради, яка проходить з 28 вересня до 29 жовтня 2017 року у місті Чернігів та передали естафету патріотичного флеш-мобу на Красній площі із вшанування загиблих на сході країни.

Детальніше: Війна, якої "немає"!

XV міжнародний конгрес спеціалістів ветеринарної медицини

15 жовтня 2017 року викладачі Козелецького колледжу ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету Федоренко Ірина Олександрівна, Шарак Тамара Петрівна, Середжимова Алла Григорівна та одні з кращих студентів коледжу Величко Павло, Харьковська Карина, Гапочка Анастасія, Бойко Тетяна, Мултанен Дар’я, Запорожець Альона, Дубина Марія, Борисевич Юрій, Матер Валера, Дергунова Анастасія, Кравчук Валерія, Мартинова Ганна, Жванія Вадим, Ничипоренко Ігор, Хохотва Дар’я, Яременко Анастасія, відвідали XV-ий міжнародний конгрес спеціалістів ветеринарної медицини, який проходив в концерт-холі торгівельно-розважального центру «Термінал» міста Бровари.

Детальніше: XV міжнародний конгрес спеціалістів ветеринарної медицини

Спасибі вам, що ви на світі є, що сієте добро, як щедрий колос

Виховна година до дня освіти

Детальніше: Спасибі вам, що ви на світі є, що сієте добро, як щедрий колос

Посвята в студенти

Посвята в студенти

      Щорічно в Козелецькому коледжі ветеринарної медицини БНАУ  проводиться особливе свято – посвята в студенти. Цей захід чекають студенти всіх курсів. Первачки – тому, що це їх день, а старшокурсники – для того щоб показати молодшим вест колорит життя Козелецького коледжу ветеринарної медицини.

Детальніше: Посвята в студенти

Матчова зустрічі з міні-футболу

IMG 6786Матчова зустрічі з міні-футболу 21.09.2017 року на майданчику Козелецького коледжу ветеринарної медицини БНАУ присвячена Дню Фізичної культури і Спорту в Україні.Матчова зустрічі з міні-футболу 21.09.2017 року на майданчику Козелецького коледжу ветеринарної медицини БНАУ присвячена Дню Фізичної культури і Спорту в Україні.Команда коледжу переграла команду Козелецької дитячо-юнацької спортивної школи з рахунком 5:2. Кращим гравцем зустрічі признано Саченко Арсенія з команди ДЮСШ.

Детальніше: Матчова зустрічі з міні-футболу

Епізоотологія, здоров'я та добробут тварин. Виклики сучасності.

     кліщХотілося б звернути увагу на деякі питання, які висвітлювались у доповіді спеціалістів із США: "Поширення і різновиди хвороби Лайма і інших зоонозних патогенів у іксодових кліщів України". Це буде цікаво безпосередньо мешканцям зони Полісся, тому що іксодові кліщі досить поширені у даній місцевості.

Детальніше: Епізоотологія, здоров'я та добробут тварин. Виклики сучасності.

VІ обласний огляд-конкурс студентської творчості «Студентська весна 2017»

      конкурсНа базі Коледжу економіки і технологій ЧНТУ 27 квітня 2017 року проведено VІ обласний огляд-конкурс студентської творчості «Студентська весна 2017».
     З вітальним словом виступив голова Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області Радченко В.М.
В конкурсі взяли участь творчі студентські колективи та окремі виконавці 14 вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. області.

Детальніше: VІ обласний огляд-конкурс студентської творчості «Студентська весна 2017»