Новини Новини

Hand Made у коледжі

вишивка бісеромОстаннім часом дуже популярним став такий вид знять, як «hand made» - дослівно з англійської «зроблено вручну» або просто - рукоділля. Це спосіб самовираження, це задоволення, це іноді спосіб заробляти, та відмінні ліки від нудьги і щоденності. У чому плюси рукотворних робіт і чому все більше зростає попит і інтерес до цього виду занять? В першу чергу, це індивідульність. Як сказав англійський письменник, художник (один із класиків вікторіанської літератури) Сэмюел Батлер: «Будь-яке людське творіння, будь то література, музика чи живопис, - це завжди автопортрет», ми всі різні, як і наші рукотворні роботи. Адже автор у своїй роботі висловлює ідею, народжену всередині його, реалізує свої фантазії. Тому кожна рукотворна річ унікальна і неповторна, отже, завжди допоможе виділитися з натовпу і бути не схожою на інших. Для будь-якої людини це не маловажно!

Детальніше: Hand Made у коледжі

На крилах любові

IMG 9819Ось вже 17 століть поспіль закохані всього світу відзначають найромантичніше свято року – День святого Валентина. Цей день називають днем закоханих.
https://youtu.be/UgXcvvHWXd8
Цього дня навіть повітря сповнене коханням. Амури поспішають поєднати пари, почуття яких перевірені часом, і допомагають зустрітися половинкам, які загубилися серед юрби.
Любов’ю хворіли в усі епохи. Тому про неї так багато написано. Але повторень немає, бо неповторні самі люди, і кожна особа велична.
14.02.2019 в гуртожитку Козелецького коледжу ветеринарної медицини БНАУ відбувся конкурс «На крилах любові». Зібравшимся були запропоновані різноманітні конкурси, а в паузах для всіх присутніх звучали музичні композиції у виконанні талановитих студентів.

Детальніше: На крилах любові

Вона наш витвір, наша мрія – Соборна вільна Україна

соборність україни24 січня в актовій залі Козелецького коледжу ветеринарної медицини БНАУ було проведено історичний хроноскоп  з нагоди відзначення Дня Соборності України.

Мета проведення: поглибити знання студентів з історії виникнення свята Соборності України. Ознайомити з цікавими фактами про Україну.

Виховувати почуття національної гідності та повагу до історичного  минулого свого народу, формування  зацікавленості проблемами національної історії та актуальними аспектами політичного розвитку України.

Детальніше: Вона наш витвір, наша мрія – Соборна вільна Україна

Загальні батьківські збори

реєстрація12 жовтня у Козелецькому коледжі ветеринарної медицини було проведено батьківські збори студентів всіх курсів. На зборах заступник директора з навчальної роботи Галай О. Ю. ознайомила батьків з особливостями освітнього процесу. Звернула увагу на:

Відвідування занять студентами; Зайнятість студентів в гуртках та секціях;

Особливості навчального процесу: оцінювання, домашні завдання, самопочуття студентів, правила проживання в гуртожитку, умовами нарахування стипендії на основі рейтингу; Поведінка студентів в громадських місцях.

Детальніше: Загальні батьківські збори

Змагання до Дня захисника України

до дня захисникаДо дня захисника України та Дня Українського козацтва в Козелецькому коледжі ветеринарної медицини БНАУ відбулися стрелецькі змагання з пневматичної зброї, а також змагання з міні-футболу між студентами І, ІІ, ІІІ курсів. Найвлучнішими виявилися студенти І-А(9) Корнієнко Іванна та Петров Свіятослав. Також свої здібності з влучної стрільби спробували деякі викладачі.
Першість на змаганнях з міні-футболу виборала команда студентів групи ІІІ-А(11) у складі Акименко Андрія, Мовчана Романа, Хлоня Максима, Жука Микити, Салка Владислава.

Детальніше: Змагання до Дня захисника України

Вчитель творить Людину

Вчитель творить ЛюдинуУ найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею пломеніють різнобарвні квіти, приходить Ваше свято – День працівників освіти, День Учителя, Вихователя, Людини, що засіває в юних душах велику любов до України, її народу і землі.
У першу неділю жовтня це свято завітає у кожну родину. Адже це не тільки професійне свято Вчителів. Це свято всього народу, який шанує Вашу нелегку і клопітку працю.
Професія викладача – вічна професія, яка поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість. Але ще більше приваблюють щирість, душевність, людяність, відношення до учнів, студентів, як до власних дітей, небайдужість до їхньої долі.

Детальніше: Вчитель творить Людину

Тобі мій вчителю, всі барви осені

студенти захищають свої творчі роботиЗупиніться, подивіться навкруги! За буденністю ми часто не помічаємо краси природи, проходимо повз неї. Побачьте те Прекрасне і відшукайте спосіб поділитися враженнями від цього з іншими.

Переможцями конкурсу "Тобі мій вчителю, всі барви осені", який пройшов в Козелецькому коледжі ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету стали:

Детальніше: Тобі мій вчителю, всі барви осені

День знань в Козелецькому коледжі ветеринарної медицини БНАУ

День ЗнаньВересень починається Днем знань! Це свято, яке одночасно є загальним для всіх і особистим для кожного. Цей день завжди урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий, і водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до нового життя. Сьогодні у Козелецькому коледжі ветеринарної медицини БНАУ відбувся святковий захід, присвячений Дню знань.

Детальніше: День знань в Козелецькому коледжі ветеринарної медицини БНАУ

Студентська конференція як форма наукового дослідження

студентська наукова конференціяТретього травня 2018 року в Козелецькому коледжі ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету була проведена наукова студентська конференція. Підготовлено та розглянуто 12 доповідей на теми: «перспективи і можливості клонування»; «анатомія в стародавні часи»; «застосування вітамінів у ветеринарній медицині»; «молозиво, як цінний продукт харчування телят»; «професія ветеринарного фельдшера»; «біофізика – фото біологічних процесів»; «буктрейлер – новітня реклама книги»; «Софія Ковалівська – жінка математик»; «альманах «Русалка Дністровая»»;  «правила сервірування столу та поведінки за столом»; «історія автомата Калашникова»; «смог».  Було заслухано 6 доповідачів.  Кращі доповіді та доповідачі були відзначені почесними грамотами, а саме: Ларченко Марина («Анатомія в стародавні часи»), Ткаченко Наталія («Професія ветеринарного фельдшера»), Тумановська Єлизавета («Софія Ковалівська – жінка математик»).

Детальніше: Студентська конференція як форма наукового дослідження

Конкурс-виставка «Лялька-мотанка – берегиня роду»

ляльки мотанкиКонкурс-виставка «Лялька-мотанка – берегиня роду» пройшов в Козелецькому коледжі ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету.

Суворих обмежень для майстрів-конкурсантів організатори не встановлювали. Головне – повністю ручна робота, натуральні матеріали та зріст ляльки – не більше 30 сантиметрів. Усього надійшло близько півсотні робіт.

Детальніше: Конкурс-виставка «Лялька-мотанка – берегиня роду»

Перша обласна історико-краєзнавча конференція студентської молоді

нарада обласного методичного обєднання20 квітня 2018 року Ткаченко Наталія студентка ІІ А(9) курсу та Вихор Ірина Сергіївна викладач історії Козелецького коледжу ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету взяли участь в нараді обласного методичного об’єднання викладачів історії та суспільних дисциплін ВНЗ І – ІІ р.а. Чернігівської області, а також в першій історико-краєзнавчій конференції студентської молоді, яка відбулась на базі Чернігівського коледжу транспорту та комп’ютерних технологій.

На конференції були присутні представники 18 вищих навчальних закладів. З привітальним словом виступили голова Ради директорів Радченко В.М., методист Ради директорів Сарафанова Т.В. та голова обласного методичного об’єднання викладачів історії Кухаренко Г.М.,  які наголосили на важливості вивчення історико-краєзнавчих матеріалів викладачами та студентами, адже саме з історії сіл, селищ, містечок та міст складається історична доля держави.

Детальніше: Перша обласна історико-краєзнавча конференція студентської молоді

Екскурсія навчальним закладом

екскурсія навчальним закладомНаш навчальний заклад завжди радо зустрічає гостей.
Сьогодні 11.04.2018 р. на екскурсію до Козелецького коледжу ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету завітали учні 8 класу Козелецької гімназії №1 разом з учителем зарубіжної літератури Дніпровською Світланою Станіславівною. Учні відвідали музеї: анатомічний та патологоанатомічний, історії технікуму, бойової слави. Відвідали також Тарасову світлицю, куточок художньої творчості студентів, світлицю в гуртожитку, бібліотеку, спортивний та тенісний зали.

Детальніше: Екскурсія навчальним закладом