Новини Новини

Агро - 2019

вднхПризери фотоконкурсу #Всебудеагро #ВсебудеУкраїна студенти Козелецького коледжу ветеринарної медицини БНАУ, в якості головного призу відвідали виставку Агро-2019, зустрілися з в. о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольгою Трофімцевою, зробили селфі з Прем'єр міністром України Володимиром Гройсманом. Всі були дуже задоволені, отримали масу позитивних емоцій і вражень, а також були нагодовані смачним обідом.
Дякуємо Ольга Василівна за цю зустріч!
4 червня, відбулося офіційне відкриття ХХХІ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2019»

Детальніше: Агро - 2019

На забіг всі разом!

легкоатлетичний крос

#назабіг #всіразом В рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу в Козелецькому коледжі ветеринарної медицини БНАУ відбувся масовий забіг по пересіченій місцевості. В підтримку доброго здоров’я та активного способу життя в кросі прийняли участь працівники коледжу, студенти та всі бажаючі.
Також серед студентів пройшли змагання на кращий результат в легкоатлетичному кросі. Переможці були нагороджені грамотами.
31 травня 2019 року одночасно в усіх регіонах України на центральних вулицях міст, селищ або паркових зонах, стадіонах та інших місцях проводяться Студентські забіги (дистанція 1 миля/1609 метрів) серед студентської молоді та всіх бажаючих. Запрошуємо всіх приєднуватися!
Чи буде це корисно?

Детальніше: На забіг всі разом!

Підсумкова студентська конференція 2019 року

Ветеринарний коледжПідсумкова студентська конференція за результатами виробничої практики студентів Козелецького коледжу спеціальності «Ветеринарна медицина».
Однією з основоположних ланок формування фахівця з передвищою освітою, що активізує пізнавальну і творчу діяльність студентів є студентська науково-практична конференція. 
Студентська конференція є однією з форм активного навчання, яка передбачає активну взаємодію між студентом і викладачем, та спрямована на виконання конкретної мети і завдань. Таким завданням є підготовка доповіді і публічний виступ на конференції, вміння вести діалог, відповідати на запитання. 

Детальніше: Підсумкова студентська конференція 2019 року

Конкурс професійної майстерності "Знавці ветеринарної справи"

Команда вітамін#ветконкурс Козелецький коледж ветеринарної медицини БНАУ має давню добру традицію – проводити конкурс професійної майстерності «Знавці ветеринарної справи» серед студентів ІІІ курсу.

Кожного року в кінці травня на території клініки ветеринарної медицини нашого навчального закладу збираються викладачі та студенти різних курсів, щоб визначити теоретичну та практичну підготовку майбутніх  фахівців ветеринарної медицини. Проведення цього конкурсу започаткував викладач навчального предмету «внутрішні незаразні хвороби» Флуєрар Микола Михайлович.

Детальніше: Конкурс професійної майстерності "Знавці ветеринарної справи"

Зустріч випускників 2019

IMG 0596Зустріч випускників Козелецького коледжу ветеринарної медицини #зустрічКозелецькийколедж_2019 Ми раді вітати Вас в рідному навчальному закладі! Ваши стежки-дороги злилися сьогодні в одну єдину. Нашому коледжу виповнилося 94 роки, змінилася назва, але як і раніше в стінах навчального закладу відбувається багато цікавих подій, робиться багато добрих справ.
Нехай сьогодні всім вам буде затишно і радісно від зустрічей з одногрупниками, викладачами та кураторами груп. Нехай ця зустріч пожвавить в серцях приємні спогади юності і повертаючі вас до витоків, дарує сили йти вперед.

Детальніше: Зустріч випускників 2019

День вишиванки в Козелецькому коледжі ветеринарної медицини

день вишиванки#всебудеагро #всебудеУкраїна
День вишиванки в Україні в 2019 році святкують 16 травня. На вулицях міст традиційно можна побачити людей у колоритному національному одязі, а дівчат – у барвистих віночках.
Ідеєю свята є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення загалом. Свято не передбачає обов'язкових заходів, окрім одягання вишиванки. 
Студенти Козелецького коледжу ветеринарної медицини зробили сьогодні яскраві фото. Також, прийняли участь у фотоконкурсі, який організувала в.о.Міністра Міністерства аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева і стали призерами отримавши в якості колективної нагороди  запрошення групи наших студентів відвідати виставку АГРО - 2019.

Детальніше: День вишиванки в Козелецькому коледжі ветеринарної медицини

Мати - берегиня українського роду

студенти з кураторомЩороку, кожної другої неділі травня, коли природа Мати виряджає свою дочку Землю в пишні убори, коли цвітуть яскраві квіти, а навколо чути веселий спів пташок, лагідний травневий вітер приносить до нас свято Матері.
https://youtu.be/wmiOMCFSS0Q
Мама! Найдорожче слово на світі
Де б не був ти, щоб ти не робив
Назавжди вона твій шлях освітить
Ніжним серцем, відданим тобі.

Детальніше: Мати - берегиня українського роду

VІІІ обласний огляді-конкурсі студентської творчості «Студентська весна - 2019»

студентська самодіяльністьПривітаємо переможців огляду-конкурсу студентської творчості «Студентська весна - 2019» і побажаємо їм високих успіхів у навчанні і нових злетів і перемог.
«Особистість і здібності дитини розвиваються тільки в тій діяльності, якою вона займається за власним бажанням і з інтересом»
Оце і є бути щасливим — знайти самого себе. Григорій Сковорода, український філософ.
Завданням вищої школи є забезпечення тісного зв'язку професійного навчання й морального виховання студентів, підготовка майбутніх фахівців і виховання високоморальної, толерантної особистості з високими громадянськими якостями. 

Детальніше: VІІІ обласний огляді-конкурсі студентської творчості «Студентська весна - 2019»

Конкурс відео "Ветеринарна медицина"

instagram videoОголошується конкурс серед студентів Козелецького коледжу ветеринарної медицини БНАУ для популяризації спеціальності «Ветеринарна медицина» та нашого навчального закладу.
Кращі роботи будуть відзначені та премійовані:
1 місце – 300 грн.
2 місце – 200 грн.
3 місце – 100 грн.
Формат відео мають бути у вертикальній орієнтації та тривати від 15 с. до 10 хв. (для Іnstagram)
Висвітлюються окремо або разом навчання в коледжі, практичні заняття, практика на виробництві, спорт, дозвілля, робота за спеціальністю «Ветеринарна медицина».

Детальніше: Конкурс відео "Ветеринарна медицина"

Наші випускники

Успіхів в дорослому життіЩороку Козелецький коледж ветеринарної медицини БНАУ гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на зустріч. Ось і 17 травня відбудеться зустріч випускників, які закінчили наш навчальний заклад 5, 10,15,20,25,30, 35,40, а може і більше років тому. Та сьогодні мова піде про випускницю минулого року Вікторію Обиденну, яка і після випускного підтримує тісні зв’язки з своєю альма-матір′ю.Ще будучи студенткою Вікторія започаткувала гарну справу – волонтерську допомогу Ніжинському дитячому будинку – інтернату. Це з її легкої руки та небайдужого серця вже три роки поспіль студенти Козелецького коледжу відвідують дітей інтернату.

Детальніше: Наші випускники

Тиждень циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки

брейн рингу English is easyЗ метою розвитку інтелектуальних, мовленнєвих та творчих здібностей студентів, формування позитивної мотивації до вивчення іноземної мови та в рамках тижня циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки, 12 квітня 2019 року для студентів 1-2 курсу Козелецького коледжу ветеринарної медицини БНАУ заняття з англійської мови були проведені у формі брейн-рингу “English is easy!”. Для проведення гри були сформовані команди, учасники яких, виконуючи цікаві завдання, мали змогу повторити та закріпити вивчений матеріал з тем «Вибір професії», «Їжа», «Природні катаклізми», «Спорт». Студенти практикували свої навички з усіх видів мовленнєвої діяльності.

Детальніше: Тиждень циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки

"Сонячні діти" приходять у цей світ, аби приносити добро

Ніжинський будинок інтернатНіжинський дитячий будинок-інтернат є комунальним стаціонарним  соціально-медичним закладом, призначеним для постійного проживання дітей віком від 4 до 18 років та молодіжним відділенням для молоді віком від 18 до 35 років, що входить як структурний підрозділ до складу будинку-інтернату, з вадами фізичного та/або розумового розвитку та психічними розладами, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування, освітніх та реабілітаційних послуг. Тут проживають «особливі» діти.  Їх у народі називають “сонячними” дітьми, бо вони зазвичай дуже доброзичливі, відкриті і наївні.  Протягом всього життя ці діти відрізняються добротою та ніжністю, вони постійно посміхаються, у них не буває заздрості, агресії та злоби. Але у них чимало проблем зі здоров′ям.

Детальніше: "Сонячні діти" приходять у цей світ, аби приносити добро