Новини

Екскурсія навчальним закладом

екскурсія навчальним закладомНаш навчальний заклад завжди радо зустрічає гостей.
Сьогодні 11.04.2018 р. на екскурсію до Козелецького коледжу ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету завітали учні 8 класу Козелецької гімназії №1 разом з учителем зарубіжної літератури Дніпровською Світланою Станіславівною. Учні відвідали музеї: анатомічний та патологоанатомічний, історії технікуму, бойової слави. Відвідали також Тарасову світлицю, куточок художньої творчості студентів, світлицю в гуртожитку, бібліотеку, спортивний та тенісний зали.

Наостанок учні переглянули презентацію про наш навчальний заклад. Маємо надію, що історією місцевого коледжу завжди будуть цікавитися учні шкіл нашого району, їхні батьки, майбутні студенти.

Адже коледжу є чим пишатися, в нього давня та багата подіями історія, державне визнання (Грамота Верховної ради УРСР) та його випускники: П.О.Дмитренко, Бойко А.А., В.Є. Щуревський, М.О. Неговський, І.Д. Третьяков, У.О. Притуп, О.І. Москаленко, О.Ф. Петренко, Є.Ф. Томін, В.Б. Ромаскевич, В.Д. Кульбако та багато інших серед більш ніж 11 тисяч його вихованців. Завданням колективу коледжу на сучасному етапі є максимальне використання та розвиток матеріально-технічної бази навчального закладу для якісної підготовки конкурентоздатних фахівців для аграрного сектору економіки України та підтвердження свого рейтингу і головне коледж має майбутнє.

екскурсія навчальним закладомКозелецький коледж ветеринарної медицини має давню та цікаву історію. В кінці 1925 року в Козельці відкрилися двері профшколи. В її розпорядженні були: 50 книг, один мікроскоп, два плуги і троє коней. Такою була навчально-матеріальна база на 1925 рік. Профшкола готувала агрономів. В тому далекому році на навчання сіли 40 чоловік.
екскурсія по Козелецькому коледжуБільшість з них пізніше стали студентами вищих учбових закладів. В стінах цієї профшколи путівку в життя і науку одержали видатні вчені нашої країни: член-кореспондент Академії Наук УРСР, доктор сільськогосподарських наук, профессор П.О. Дмитренко, доктор біологічних наук, профессор М.О. Неговський, який працював потім заступником директора Всесоюзного науково - дослідного інституту цукрових буряків.
музей Другої світової війниЗ 1931 року профшколу перейменували в агротехнікум. Тоді в технікумі на заочному і стаціонарному ветеринарно-зоотехнічних відділеннях навчались понад 780 чоловік. Крім основної спеціальності, випускники одержували додаткові кваліфікації: техніка штучного осіменіння, наладчиків механічного доїння корів та електрострижки овець, лаборантів молочної справи. Серед випускників технікуму аспірант Українського науково-дослідного інституту землеробства М.Щур, кандидат сільськогосподарських наук В.Нагорний.
музей історії коледжуНа час святкування 40-річчя технікуму в 1965 році був побудований новий навчальний корпус, де розміщувалося 19 лекційних аудиторій, 10 навчальних кабінетів і лабораторій, актовий зал на 240 місць, ряд допоміжних приміщень. На будівництво корпусу держава витратила 254 тисячі карбованців. Почалося спорудження чотириповерхового гуртожитку. Обладнання 13 навчальних кабінетів і лабораторій оцінювалося в сумі, що переважала 70 тисяч карбованців. Бібліотека коледжу нараховувала 35000 книг. Навчальна матеріально-технічна база постійно розширювалася. 
спортивна зала коледжуспортгуртожиток коледжуТелевізійна гурожиткуЗавданням колективу коледжу на сучасному етапі є максимальне використання та розвиток матеріально-технічної бази навчального закладу для якісної підготовки конкурентоздатних фахівців для аграрного сектору економіки України та підтвердження свого рейтингу і головне коледж має майбутнє.