Новини

Перша обласна історико-краєзнавча конференція студентської молоді

нарада обласного методичного обєднання20 квітня 2018 року Ткаченко Наталія студентка ІІ А(9) курсу та Вихор Ірина Сергіївна викладач історії Козелецького коледжу ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету взяли участь в нараді обласного методичного об’єднання викладачів історії та суспільних дисциплін ВНЗ І – ІІ р.а. Чернігівської області, а також в першій історико-краєзнавчій конференції студентської молоді, яка відбулась на базі Чернігівського коледжу транспорту та комп’ютерних технологій.

На конференції були присутні представники 18 вищих навчальних закладів. З привітальним словом виступили голова Ради директорів Радченко В.М., методист Ради директорів Сарафанова Т.В. та голова обласного методичного об’єднання викладачів історії Кухаренко Г.М.,  які наголосили на важливості вивчення історико-краєзнавчих матеріалів викладачами та студентами, адже саме з історії сіл, селищ, містечок та міст складається історична доля держави.

 Викладачі та студенти представили 18 цікавих історичних досліджень, які торкалися долі таких населених пунктів, як Чернігів, Бобровиця, Ніжин, Козелець, Прилуки, Сосниця, Борзна, Новгород-Сіверський.

Ткаченко Наталія виступила з доповіддю «Розумовські – відомий рід Козелеччини», в якій розкрила питання історії виникнення роду та його роль в історичній долі України та Російської імперії та отримала сертифікат учасника Першої обласної історико-краєзнавчаї конференції студентської молоді.історико краєзнавча конференція студентської молодісертифікат учасника