Новини

Крим у минулому і сьогоденні

Ласточкине гніздоКрим у минулому і сьогоденні. Під такою назвою 13 березня 2019 року в актовій залі Козелецького коледжу ветеринарної медицини БНАУ   відбулась лекція кандидата історичних  наук, старшого наукового співробітника відділу історії України другої половини ХХ століття Інституту історії України НАН, автора багатьох робіт та наукових досліджень  з історії України,  Криму.  Лекція цікава тим, що історичні факти з історії Криму, долі його корінного населення, життєвий шлях кримськотатарських історичних постатей та політичних діячів,  маловідомі широкому загалу,  у нових історичних умовах, стають актуальними як ніколи для розуміння сьогодення. https://youtu.be/Ldk2w2m_E7Y

 В ході лекції,  Крупина Віктор Олександрович, акцентував увагу присутніх на тому, що історія знову і знову рухається по спіралі.  Трагедія  Криму, починаючи з лютого минулого року,  мов віддзеркалюють  події ХІХ століття, коли Росія також  анексувала Крим.  Події більш ніж двовікової давності допомагають краще зрозуміти процеси, що відбувається зараз. По завершенню лекції історик відповів на запитання слухачів.

Метою  даного заходу є формування історичного мислення, наукового світогляду, уміння аналізувати, порівнювати інформацію, виділяти головне, пояснювати кожну концепцію, наводити аргументи для її підтвердження. Виховувати вміння історично мислити, характеризувати історичну добу, формувати вміння критично оцінювати історичні події і явища.

Крім студентів, викладачів коледжу на заході були присутні  учні Козелецької гімназії №1 разом з вчителями.

Лекція була надзвичайно цікава, адже вдалось  закріпити і поглибити знання слухачів не тільки з історії Криму, а взагалі України.

Півострів

Крупина В.ОЩербина ЛКозелецька актова заластуденти ветеринари

 

Ласточкине гніздо