Новини

VІІІ обласний огляді-конкурсі студентської творчості «Студентська весна - 2019»

студентська самодіяльністьПривітаємо переможців огляду-конкурсу студентської творчості «Студентська весна - 2019» і побажаємо їм високих успіхів у навчанні і нових злетів і перемог.
«Особистість і здібності дитини розвиваються тільки в тій діяльності, якою вона займається за власним бажанням і з інтересом»
Оце і є бути щасливим — знайти самого себе. Григорій Сковорода, український філософ.
Завданням вищої школи є забезпечення тісного зв'язку професійного навчання й морального виховання студентів, підготовка майбутніх фахівців і виховання високоморальної, толерантної особистості з високими громадянськими якостями. 

На виконання наказу голови ради директорів ВНЗ І-ІІ р. а. Чернігівської області від 13.09.2018 №15 «Про проведення VІІІ обласного огляду-конкурсу студентської творчості «Студентська весна - 2019» та з метою формування національної свідомості студентів, розвитку їх нахилів, талантів та здібностей, виявлення талановитих і обдарованих студентів 17 квітня 2019 року проведений VІІІ обласний огляд-конкурс студентської творчості «Студентська весна - 2019» на базі Коледжу економіки і технологій ЧНТУ.
В огляді-конкурсі взяли участь танцювальний колектив та окремі виконавці Козелецького коледжу ветеринарної медицини БНАУ серед 14 навчальних закладів Чернігівської області.
Розпочалася концертна програма нашого навчального закладу хореографічною композицією «Привітальний», яка за результатами огляду-конкурсу студентської творчості «Студентська весна - 2019» у номінації «Народна хореографія» зайняла 
І місце. В програмі концерту танцювальним колективом коледжу були виконані номери сучасної естрадної хореографії «Як почуєш» і « У ритмах танго», які за результатами огляду-конкурсу студентської творчості «Студентська весна - 2019» у номінації «Естрадний танець» зайняли ІІІ місце.студентська самодіяльність
Концертну програму в номінації «Вокальне мистецтво» представили: 
- Лоза Максим,студент ІІ курсу, який виконав пісню «Для мами»;
- Ларченко Марина, студентка ІІІ курсу, яка виконала пісню «Плакала», музика Єрмолаєва;
- Калугіна Олексадра, студентка ІІ курсу, яка виконала пісню «Журавлі», автор Юлія Саніна. Виступи вокалістів були цікаві і підтримані оплесками залу.
авторське виконаннявокал

Концертну програму в номінації «Літературна творчість» представила Корнієнко Іванна, студентка І курсу, яка під звуки гітари прочитала уривок з твору Т.Г.Шевченка «І досі сниться під горою» і за результатами огляду-конкурсу студентської творчості «Студентська весна - 2019» у номінації «Музично – літературна композиція» зайняла ІІІ місце.студентська весна

студенти співаютьконкурс козелецький коледж
Згідно наказу голови ради директорів ВНЗ І-ІІ р. а. Чернігівської області від 22.04.2019 №10 «Про підсумки проведення VІІІ обласного огляду-конкурсу студентської творчості «Студентська весна - 2019» переможці: члени танцювального колективу, студенти коледжу – Демченко Анатолій, Ничипоренко Ігорь, Жук Нікіта, Лось Дарина, Савин Євгеній і Корнієнко Іванна будуть нагороджені дипломами ради директорів ВНЗ І-ІІ р. а. Чернігівської області. Крім того, оголошено подяки художнім керівникам Романовській Тамарі Андріївні І Крафт Оксані Андріївні, які підготували номери концертної програми Козелецького коледжу.конкурс