Знавці ветеринарної справи

Категорія: Новини
Опубліковано: Четвер, 28 липня 2016, 11:23
Перегляди: 606

DSC 2462Традиційно у травні місяці в Козелецькому технікумі ветеринарної медицини проводиться  конкурс професійної майстерності «Знавець ветеринарної справи» серед студентів ІІІ курсу.

Це є доброю традицією нашого навчального закладу, щоб визначити теоретичну та практичну підготовку майбутніх фахівців ветеринарної медицини.

 25 травня команди «Зооледі» (ІІІ-А/11), «Вайробушки» (ІІІ-А/9), «Ескулап» (ІІІ-Б/9) змагалися між собою у знанні практичних навичок накладення пов’язок та швів, дослідження фіксацій тварин різними методами та взяття крові для серологічного дослідження на швидкість та якість.

Для визначення теоретичного рівня знань з дисциплін «Паразитологія та інвазійні хвороби сільсько-господарських тварин», «Акушерство, гінекологія та штучне осіменіння сільсько-господарських тварин», «Епізоотологія з мікробіологією» студенти відповідали на ситуаційні завдання.

Рівень майстерності студентів оцінювало журі у складі: заступник директора з навчальної роботи - Омельченко В.П., викладачі: Пушкар Г.І., Флуєрар Н.І., Середжимова А.Г.

Підводячи загальні підсумки проведення конкурсу були визначені переможці:

І місце – команда «Зооледі» група ІІІ-А(11);

ІІ місце – команда «Вайробушки» група ІІІ-А(9);

ІІІ місце –команда «Ескулап» група ІІІ-Б(9).

Всі  учасники були нагородженні солодкими призами. Найкращі теоретичні та практичні знання показали студенти Яковенко Владислав, Флуцєрар Оксана, Кекух Валерія, Барабаш Тетяна.

DSC 2462

Знавці ветеринарної справи

Знавці ветеринарної справи

Знавці ветеринарної справиЗнавці ветеринарної справи

Журі. Знавці ветеринарної справи