Новини

Тиждень анатомії та патанатомії

Тиждень анатомії та патанатомії«Без анатомії немає ні хірургії, ні терапії, а є лише прикмети і забобони»
клініцист Губарєв О.П.

     З 23 листопада в Козелецькому технікумі ветеринарної медицини БНАУ, згідно річного плану, проводився тиждень анатомії і патанатомії.
     Тиждень був насичений цікавими заходами, до яких були залучені студенти ІІ та ІІІ курсів. Розпочався тиждень виставкою-конкурсом стіннівок з анатомії і патанатомії. Також студентами ІІ курсу було підготовлено «Анатомічний колаж».

   Голова циклової комісії прородничо-наукової та математичної підготовки Залужна Тетяна Станіславівна провела відкрите практичнее заняття з навчальної дисципліни «Анатомія і фізіологія сільськогосподарських тварин» на тему «Вивчення будови органів травлення», на якому  продемонструвала свою педагогічну майстерність, вміння вести заняття відповідно до сучасних Студенти ІІІ курсу мали змогу перевірити свої знання під час проведення олімпіади з навчальної дисципліни «Патологічна фізіологія і патологічна анатомія сільськогосподарських тварин», яку проводила викладач Омельченко Валентина Петрівна. Завдання олімпіади були сформовані у вигляді тестів в електронному вигляді по 30 питань в кожному, на вирішення яких студентам відводилось по 30 хвилин. Приймали участь 15 студентів, по 5 студентів з кожної групи. Переможцями в олімпіаді стали Муха Владислав студент ІІІ-А(9) курсу та Білодід Марія студентка ІІІ-Б(9) курсу, які нагороджені Подяками навчального закладу.

    Корисною і цікавою для студентів ІІ курсу стала анатомічна вікторина серед студентів першого курсу, проведена викладачем Залужною Т.С. Від кожної групи було представлено по п’ять учасників, які створили свої студентські команди і разом вирішували тести, ситуаційні завдання та розгадували кросворди на анатомічну тематику.
   Перше місце в анатомічній вікторині зайняла група ІІ-А(11), староста Кожановська Оксана.
   Завершальним етапом тижня стала науково-практична конференція з патологічної анатомії. На конференцію була запрошена Ненич Наталія Павлівна заступник директора з діагностичних питань, завідувач вірусологічним відділом Чернігівської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини, яка виступила з інформацією про диференціальну діагностику інфекційних хвороб свиней. На конференції з доповідями виступили студенти ІІІ курсу: Білодід Марія, Павлюк Ірина, Горбатова Марія, Астапова Олександра.
    Тиждень навчальних дисциплін – це творча співпраця студентів та викладачів, завдяки якій підвищується рівень знань, інтерес студентів до вивчення предметів і, звичайно, підвищується професійна майстерність.

   Висловлюємо подяку студентам – учасникам за підтримку  в організації тижня, всім глядачам та вболівальникам.

Тиждень анатомії та патанатомії

Тиждень анатомії та патанатомії

Тиждень анатомії та патанатомії

Конференція з анатомії та патанатомії

Анатомічний колаж

Анатомічний колаж

Анатомія та патанатомія тварин