Новини

День захисника

Категорія: Новини
Опубліковано: Четвер, 13 жовтня 2016, 14:30
Перегляди: 909

День захисникаДержавне свято День захисника України встановлено 14 жовтня 2014 р. указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.

Це свято – насамперед вияв любові і пошани до тих, хто у кровопролитних битвах захищав нашу Батьківщину, відстоював свободу і незалежність в ім’я майбутнього.

      14 жовтня відзначається також День Українського козацтва. Це свято встановлено Указом Президента України від 07.08.1999 №966, враховуючи історичне значення й заслуги козацтва в утвердженні української державності та його вагомий внесок у сучасний процес державотворення.

        З давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань.

  З метою відзначення Дня захисника Вітчизни 12 жовтня 2016 року в Козелецькому технікумі ветеринарної медицини БНАУ було проведено спортивний захід  «Хто ти, майбутній захисник Вітчизни!». Активну участь у проведенні даного заходу взяли студенти І А (9) та Б (9) курсу.

Мета заходу: зміцнення патріотичного духу та національної свідомості серед студентської молоді, масове охоплення студентів  різними формами фізичних вправ, організація їх вільного часу, фізичне гартування та набуття навичок участі в спортивних змаганнях, широка пропаганда фізичної культури та спорту.

У спортивному заході брали  участь дві  команди, кожна з яких складалася  із 8  учасників. Команда І А (9) мала назву «Отаман», а команда І Б (9) – «Сніговий барс».

Кожна команда мала обрати собі  назву та девіз. Спортивний захід складався з 11 конкурсів-змагань: «девіз команди», «стрільба», «підтягування», «футбол», «метання в горизонтальну ціль», «метання в вертикальну ціль», «противогаз», «армреслінг», «перетягування канату», «спортивна естафета».

Дві команди взяли активну участь у змаганнях, проте  перемогла команда І А (9) курсу і отримала кубок переможців. Найактивніші та найспритніші студенти: Лола Богдан та Волошин Михайло отримали особисті кубки.
Група підтримки

Група підтримки козаківГрупа підтримкиГрупа підтримки отаманів

Шикуйсь, струнко!Стрибки на скакалці

жіночий армреслінгчоловічій армреслінг

ПротигазЕстафетаВлучний удар

Влучний кидокКидай гранату!

естафета через мішок