Наркоманія – загроза українській нації

narkoman

Вживання наркотиків – загроза українській нації. Недостатньо висока культура суспільства, непоінформованість призводить до зростання кількості українців, що вживають наркотичні речовини.

15 вересня 2016 року в Козелецькому технікумі ветеринарної медицини БНАУ в групі 1-А(9) була проведена виховна година «Геть наркоманія!». 

  Мета даного виховного заходу – це  розкриття  проблеми наркоманії, закономірностей її розвитку  серед підлітків, способів попередження та боротьби. На виховну були запрошені волонтери Міжнародного благодійного фонду «Відкриті двері», які провели бесіду зі студентами з профілактики наркоманії, організували перегляд слайдів та фільму про наслідки дії наркотичних речовин. Волонтери  Олексій та Антон, в своїй розмові,  з’ясували відношення студентів до наркотиків та пояснили до чого вони призводять, хто страждає в першу чергу. Акцентували, що вживання наркотичних речовин веде до руйнування фізичного та духовного здоров’я.

Подолання наркоманії залежить від позиції всього людства  і ступеня усвідомлення важливості цього кожною людиною. Особливо це стосується молоді, розуміння нею своєї відповідальності за своє майбутнє, майбутнє країни, здоров'я нації, формування духовних цінностей, усвідомлення визначальної ролі здорового способу життя та формування індивідуальної поведінки кожної молодої людини.

Теорії, що намагаються пояснити явище наркоманії й причини її виникнення, в основному концентруються на питаннях соціального устрою, який піддається змінам, наслідуванням поведінки інших і особливостях особистості.stop narkotik