Екскурсія містом

Легенди нашого міста та його потаємні куточки відкрилися 22 вересня студентам першого курсу Козелецького технікуму ветеринарної медицини БНАУ.Ekskursia mistom

Стало вже доброю традицією на початку навчального року проводити для студентів нового набору ознайомлюючі екскурсії. Не став винятком і цей навчальний рік. Студенти І-А та І–Б  разом з кураторами груп Боголєй Людмилою Володимирівною, Мачачою  Ларисою Валентинівною відвідали екскурсію, яку організував і провів Соболь Михайло Олексійович в минулому директор нашого навчального закладу.

Студенти знайомилися з красою та історією смт. Козелець. Маршрут проходив по важливих та цікавих місцях: міський парк де знаходиться споруда полкової канцелярії, дзвіниця та собор Різдва Богородиці.  Духовне життя чарувало в перлині міста, неймовірної краси соборі Різдва, який можна сміливо назвати найгарнішим храмом у стилі українського бароко у країні. Михайло Олексійович в своїй розповіді вміло поєднав історію міста з історією великого кохання Олексія Розума та імператриці Єлизавети, чим викликав щире зацікавлення молоді.

Дуже зацікавлено слухали присутні історію побудови Собору та про родину Розумовських. 
Sobor

Ekskursia mistom