Акція "Міняю цигарку на цукерку"

     Актив студентського самоврядування Козелецького технікуму ветеринарноїNosmoke3 0 медицини Білоцерківського національного аграрного університету вирішив провести акцію «Міняю цигарку на цукерку» з метою пропаганди здорового способу життя. Біля всіх корпусів технікуму студентські активісти пропонували студентам позбутися пагубної звички «паління» хоча б помінявши цигарку на солодку цукерку. 

  Не тільки студенти, а й викладачі та співробітники із задоволенням брали участь уСтоп тютюнопалінню запропонованому обміні.

      Позитивні відгуки студентів щодо проведеної акції свідчать про актуальність діяльності студентського самоврядування й про те, що таким заходам у нашому технікумі жити!

     Україна займає 2 місце за кількістю викурених цигарок на одного громадянина. На кожного українця припадає понад 2500 цигарок – майже 7 щоденно.
      Усім відомо, що з палінням пов’язана велика кількість різних хвороб. Куріння спричиняє спазм судин, погіршує постачання кисню до серця і мозку, підвищує артеріальний тиск та збільшує ризик виникнення інфаркту міокарда або інсульту. У курців у п’ять разів частіше виникає інфаркт, у чотири — інсульт, у 16 разів — захворювання судин ніг.
    У тих, хто довго палить, лікарі зазвичай діагностують хронічні обструктивні захворювання легень, хронічний бронхіт. Ця шкідлива звичка є основною причиною раку легень, трахеї і бронхів, гортані, ротової порожнини, стравоходу тощо.
     Сьогодні на загальнодержавному рівні робляться певні кроки у боротьбі з палінням: прийняті антитютюнові закони, ведеться активна санітарно–освітня робота.