Новини

Долікарська медична допомога

      10 листопада 2016 року в Козелецькому технікумі ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету відбувся тренінг з долікарської допомоги.red cross
      Навчання правилам надання першої долікарської допомоги провели Багінська Альона Володимирівна голова товариства «Червоний Хрест» Козелецького району та інструктор Панченко Валентина Петрівна. У них взяли участь дві групи першого курсу.
     Поширення знань про першу допомогу є одним з основних напрямків роботи Товариства Червоного Хреста.

    Навички надання долікарської допомоги можуть стати в нагоді кожному з нас у багатьох ситуаціях, починаючи від допомоги вдома своїм близьким і закінчуючи випадковими перехожими, яким стало зле, допомогою при травмах під час активного відпочинку або в ситуації стихійного лиха.
      Були розглянуті такі теми, як: серцево-легенева реанімація, зупинка кровотеч, бинтування ран, допомога при удушенні, опіках, транспортування потерпілих та ін., які входять у програму Червоного Хреста з надання першої долікарської допомоги.
В технікумі проводять ознайомлення студентів з правилами першої долікарської допомоги під час вивчення дисциплін, пов'язаних з цивільним захистом населення. Червоний Хрест на занятті створив нагоду розглянути не лише теоретичний матеріал, але і попрактикуватися на спеціальних муляжах. Все це разом узяте дало можливість на тренінгу перевірити вивчене, поправити прогалини у знаннях Знаннями з надання першої долікарської допомоги повинен оволодіти кожен студент нашого технікуму.

Урок червоний хрест