Новини Новини

День знань в Козелецькому коледжі ветеринарної медицини БНАУ

День ЗнаньВересень починається Днем знань! Це свято, яке одночасно є загальним для всіх і особистим для кожного. Цей день завжди урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий, і водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до нового життя. Сьогодні у Козелецькому коледжі ветеринарної медицини БНАУ відбувся святковий захід, присвячений Дню знань.

Детальніше: День знань в Козелецькому коледжі ветеринарної медицини БНАУ

Студентська конференція як форма наукового дослідження

студентська наукова конференціяТретього травня 2018 року в Козелецькому коледжі ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету була проведена наукова студентська конференція. Підготовлено та розглянуто 12 доповідей на теми: «перспективи і можливості клонування»; «анатомія в стародавні часи»; «застосування вітамінів у ветеринарній медицині»; «молозиво, як цінний продукт харчування телят»; «професія ветеринарного фельдшера»; «біофізика – фото біологічних процесів»; «буктрейлер – новітня реклама книги»; «Софія Ковалівська – жінка математик»; «альманах «Русалка Дністровая»»;  «правила сервірування столу та поведінки за столом»; «історія автомата Калашникова»; «смог».  Було заслухано 6 доповідачів.  Кращі доповіді та доповідачі були відзначені почесними грамотами, а саме: Ларченко Марина («Анатомія в стародавні часи»), Ткаченко Наталія («Професія ветеринарного фельдшера»), Тумановська Єлизавета («Софія Ковалівська – жінка математик»).

Детальніше: Студентська конференція як форма наукового дослідження

Конкурс-виставка «Лялька-мотанка – берегиня роду»

ляльки мотанкиКонкурс-виставка «Лялька-мотанка – берегиня роду» пройшов в Козелецькому коледжі ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету.

Суворих обмежень для майстрів-конкурсантів організатори не встановлювали. Головне – повністю ручна робота, натуральні матеріали та зріст ляльки – не більше 30 сантиметрів. Усього надійшло близько півсотні робіт.

Детальніше: Конкурс-виставка «Лялька-мотанка – берегиня роду»

Перша обласна історико-краєзнавча конференція студентської молоді

нарада обласного методичного обєднання20 квітня 2018 року Ткаченко Наталія студентка ІІ А(9) курсу та Вихор Ірина Сергіївна викладач історії Козелецького коледжу ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету взяли участь в нараді обласного методичного об’єднання викладачів історії та суспільних дисциплін ВНЗ І – ІІ р.а. Чернігівської області, а також в першій історико-краєзнавчій конференції студентської молоді, яка відбулась на базі Чернігівського коледжу транспорту та комп’ютерних технологій.

На конференції були присутні представники 18 вищих навчальних закладів. З привітальним словом виступили голова Ради директорів Радченко В.М., методист Ради директорів Сарафанова Т.В. та голова обласного методичного об’єднання викладачів історії Кухаренко Г.М.,  які наголосили на важливості вивчення історико-краєзнавчих матеріалів викладачами та студентами, адже саме з історії сіл, селищ, містечок та міст складається історична доля держави.

Детальніше: Перша обласна історико-краєзнавча конференція студентської молоді

Екскурсія навчальним закладом

екскурсія навчальним закладомНаш навчальний заклад завжди радо зустрічає гостей.
Сьогодні 11.04.2018 р. на екскурсію до Козелецького коледжу ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету завітали учні 8 класу Козелецької гімназії №1 разом з учителем зарубіжної літератури Дніпровською Світланою Станіславівною. Учні відвідали музеї: анатомічний та патологоанатомічний, історії технікуму, бойової слави. Відвідали також Тарасову світлицю, куточок художньої творчості студентів, світлицю в гуртожитку, бібліотеку, спортивний та тенісний зали.

Детальніше: Екскурсія навчальним закладом

Зустріч випускників 2018

Зустріч випускників 2018Запрошуємо всіх випускників на зустріч 18 травня 2018 року

у Козелецький коледж ветеринарної медицини БНАУ

Чекаємо Вас з нетерпінням!

Програма:

9:00 - 12:00  - реєстрація

10:00 - 11:00 - зустріч з кураторами

11:00 - святковий концерт в актовій залі (2 поверх)

12:00 - фотосесія (бажаючі можуть зробити пам'ятні фотографії)

Групам 2013, 2008, 2003, 1998, 1993, 1988, 1983, 1978, 1973  років випуску бути обов'язково

Детальніше: Зустріч випускників 2018

День відкритих дверей

День відкритих дверей коледж 2018Запрошуємо Вас 19 травня 2018 р. на день відкритих дверей Козелецького коледжу ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету

(Чернігівська обл. смт. Козелець, вул. Розумовських, 41)

Реєстрація абітурієнтів (9:00 – 10:00)
Екскурсія навчальним закладом та гуртожитком (10:00 – 11:00)
Зустріч з дирекцією коледжу (11:00 – 11:45)
Анкетування абітурієнтів (11:45 – 12:30)
Буде дуже цікаво!

Детальніше: День відкритих дверей

Тиждень циклової комісії математичної і природничо-наукової підготовки

 IMG 7894Підготовка  спеціалістів ветеринарної медицини в Україні поступово набуває особливого значення, що пояснюється певною специфікою фахівців цієї категорії.

 Відомо, що ветеринарні спеціалісти безпосередньо мають справу з тваринним світом, тим самим опосередковано впливають на життя та здоров’я людини. Відповідно до Закону України «Про вищу освіту» та Закону «Про ветеринарну медицину», метою  ветеринарної освіти є підготовка конкурентоспроможного висококваліфікованого фахівця, здатного вирішувати професійні задачі у ринкових умовах (проводити оздоровчі, профілактичні, діагностичні, лікувальні роботи та ветеринарно-санітарну експертизу, надавати інші ветеринарні послуги).

Детальніше: Тиждень циклової комісії математичної і природничо-наукової підготовки

Вікторина з навчальної дисципліни «Економічна теорія»

IMG 7909«Можливість  перемогти  є  завжди. Якщо  її  немає, це  означає, що  ти  просто  її  не  використовуєш»           Денні  Уолес

12  лютого   поточного року  у Козелецькому  коледжі ветеринар-ної медицини  БНАУ в  рамках  тижня  навчальних  дисциплін циклової комісії математичної та  природничо-наукової  підготовки  була  прове-дена  економічна  вікторина з  навчальної  дисципліни «Економічна  тео-рія». Учасниками   економічної  вікторини були  студенти  груп II – А(9), ІІ - Б (9), III -А (11) курсу,  спеціальності  211 «Ветеринарна  медицина», викладач економічних  дисциплін, спеціаліст  другої  кваліфікаційної категорії - Ганна  Колесниченко. Студенти   підготувались  і  прийняли   участь  в    конкурсах:1. Захист  і  презентація  підготовлених  плакатів  по   визначеним  темам. 2. Відповіді  на  тестові  завдання  тем  навчальної  дисципліни. 3.  Художній – прочитати  вірш  чи гумореску, підготувати  сценку   чи заспівати  пісню на  економічну  тематику.

Детальніше: Вікторина з навчальної дисципліни «Економічна теорія»

Дискусія на тему «Радіація і алкоголь». Тест.

mifiv pro radiatsijuВ гуртожитку Козелецького коледжу ветеринарної медицини БНАУ відбулася дискусія на тему «Радіація і алкоголь». Ініціаторами, організаторами, активними учасниками стали студенти ІV курсу Гапочка Анастасія, Харьковська Карина, викладач Петрова Надія Михайлівна.

Дискусія стала чудовою можливістю почути думку і ставлення молоді до радіації, алкоголю та розвінчати всі міфи про алкоголь і радіацію. Студенти І – ІV курсів. Переглянули відео «Міфи про радіацію» Переважна більшість учасників, як виявилося, вважають, що алкоголь (міцні напої, вино, пиво) зменшує вплив опромінення на організм людини. Це уявлення передається з покоління  в покоління. Але вчені переконують в іншому.

Детальніше: Дискусія на тему «Радіація і алкоголь». Тест.

Педагогічна конференція коледжу

навчанняПроведена педагогічна конференція Козелецького коледжу. Розглянута тема: «Підготовка конкурентноспроможного фахівця ветеринарної медицини на основі гуманізму, професійної компетентності, інноваційних технологій і методів, педагогічної етики в умовах вищого навчального закладу.
А також у коледжі пройшло засідання школи професійної майстерності.
Розглянута та заслухана доповідь викладача Ірини Олександрівни Сугоняко з теми:
• Електронний підручник, як інноваційний засіб у системі інтерактивних методів навчання. Технологія створення електронних підручників, посібників.

Детальніше: Педагогічна конференція коледжу

Обласні змагання з настільного тенісу 2017

настільний тенісВ грудні 2017 року в спортивному залі Чернігівського кооперативного коледжу відбулися обласні змагання з настільного тенісу серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Престижні змагання зібрали 14 команд дівчат та 12 команд юнаків.

Дві команди Козелецького коледжу ветеринарної медицини БНАУ, під керівництвом викладача фізичного виховання Вихор Івана Васильовича,  на цих змаганнях,  дуже

Детальніше: Обласні змагання з настільного тенісу 2017